Výmenný reklamný systém vrs.cz

Výmenný reklamný systém VRS.cz patrí medzi najlepšie výmenné reklamné systémy na Slovensku a v Čechách a podľa slov administrátorov systému aj medzi najlepšie reklamné systémy v celej Európskej únii. Vznikol v roku 2005 (čiže je relatívne nový) a ponúkal bezplatnú výmenu banerovej reklamy medzi cca 200 webmi. V súčasnosti po mnohých úpravách systému je v systéme zaregistrovaných niekoľko tisíc užívateľov (cca 3 200), čo z neho robí jeden z najrozšírenejších a najlepších výmenných reklamných systémov, ktorý v súčasnosti ponúka tieto formy reklamy:

Banerová reklama

Na propagáciu svojho webu môžete využiť až niekoľko desiatok rozmerov banerov a je možné využiť rôzne formáte banerov (.gif, .jpg, .png, .swf). Také isté formáty a rozmery je možné umiestniť aj na svoj web.

Textová reklama

Umožňuje umiestniť na svoj web (alebo využiť k propagácii svojej stránky) reklamu vo forme reklamných textov, ktorých maximálna dĺžka je až (alebo iba?) 125 znakov (čo podľa môjho osobného názoru úplne stačí).

Reklamná superlišta

Ďalšou zaujímavou formou reklamy, ktorú ponúka výmenný reklamný systém vrs.cz, je reklamná superlišta, čiže lišta obsahujúca niekoľko odkazov (podobné ako systém lista.cz). Lišta môže byť grafická alebo textová, horizontálna alebo vertikálna a musí byť umiestnená na viditeľnom mieste (najlepšie v hlavičke stránky).

Výmenný pomer

Výmenný pomer je rovnaký ako vo väčšine väčších reklamných systémov, čiže 1:1 (jedno zobrazenie vašej reklamy na cudzom webe za jedno zobrazenie cudzej reklamy na vašom webe).

Ako sa zaregistrovať

Zaregistrovať sa do tohto výmenného reklamného systému sa môžete kliknutím na tento odkaz: Registrácia do systému vrs.cz.

Bonus za registráciu

Po zaregistrovaní sa do systému získate úplne zadarmo 15 000 kreditov (5 + 5+ 5 na jednotlivé formy reklamy - popísané vyššie), ktoré môžete využiť na propagáciu vašej stránky.

Referral systém

Získať kredity sa dá aj tak, že privediete do systému nového člena (cez váš referral link). Za to získate až 15 000 kreditov za každého nového člena.

Klady systému vrs.cz

Medzi ďalšie klady výmenného reklamného systému vrs.cz patria:

Stávkovanie kreditov

Veľmi zaujímavou funkciou je možnosť stávkovania. Máte možnosť tipnúť si 6 čísel (od 1 do 24) a staviť na ne určitý počet kreditov. Ak uhádnete aspoň dve čísla, vráti sa vám 100% stávky, ak uhádnete viac, získate kredity navyše (čiže ich zadarmo vyhráte).

Záver

Podľa môjho osobného názoru (a nielen podľa neho) je výmenný reklamný systém vrs.cz jednou z najlepších možností bezplatnej propagácie vašej stránky na internete, keďže je v ňom zaregistrovaných veľa veľkých portálov. Ale či je naozaj taký dobrý, ako sa po prečítaní tohto článku zdá, to si môžete overiť, ak sa doňho zaregistrujete.

 

 

Web-recenze - hodnocení webů zdarma

© Copyright Návštevnosť web Design by: Power Fighter