Nachadzáte sa tu: Hlavná stránka > Platená reklama

Platená reklama

Platená reklama je najnákladnejšou formou reklamy na internete. Narozdiel od výmennej reklamy, ktorá je prakticky zadarmo, si musíte za umiestnenie vašej reklamy na cudzom webe zaplatiť. Preto ju využívajú len väčšie spoločnosti a portály.

Dva spôsoby platenej reklamy

Existujú dva spôsoby platenej reklamy:

Najznámejšie reklamné systémy platenej reklamy

Medzi najznámejšie systémy patria:

Google ADWords

Najznámejší a najvyužívanejší reklamný systém. Zaplatíte si reklamu, ktorá sa potom zobrazuje buď vo vyhľadávaní Googlu v pravom stĺpci vyhľadávacej stránky alebo aj na webových stránkach, ktoré sú v Googli zaregistrované v systéme Google ADSense (systém, ktorý umožňuje administrátorom webových stránok umiestňovať na svoje weby reklamu od Googlu z ADWords a tým si trochu zarobiť). Pri reklame cez Google ADSense neplatíte za zobrazenie reklamy, ale za kliknutie za reklamu ! Podobným, rýchlo sa rozvíjajúcim systémom, je aj systém ADFox.

etarget.sk

Adresa: www.etarget.sk Podobné ako Googlu ADWords. Reklama je zobrazovaná v katalógoch a na vysoko navštevovaných serveroch pri veľmi čítaných článkoch. Existuje aj jeho česká verzia, ktorá sídli na adrese www.etarget.cz.


Pozrite si aj ďalšie spôsoby reklamy:

 

 

© Copyright Návštevnosť web Design by: Power Fighter